Pora włożyć maski, a te w kolorze intensywnej czerwieni rozgrzeją Was, nawet w zimowy czas. Tajemniczy i niecodzienny look w sypialni? Teraz jest idealny moment na takie zabawy. Sprawdź, czym kusi nowa kolekcja Hetea i zorganizuj Wasz własny, gorąąący karnawał w Rio, Warszawie, Wenecji lub… gdzie tylko chcesz!

Gipiurowa elegancja

Maska i mitenki w komplecie Hetea, to urzeczywistnienie szyku i elegancji. Delikatny, gipiurowy materiał niesamowicie układa się na ciele, tworząc fenomenalny efekt. To seksowne dodatki, które po prostu musisz mieć! Pokaż swojemu facetowi, że w Twoim grafiku nie ma miejsca na nudę, a eksperymentowanie to Twoje drugie imię. Zobaczysz, że odwdzięczy się tym samym, próbując dorównać Ci w tym jakże kreatywnym podejściu do rozkoszy!

Otwarta na nowe doznania?

Wiadomo, przecież nadal czytasz. Nie ma nic lepszego, od czegoś nowego, a stringi o otartym kroku, już pewnie niedługo Twoje, to najostrzejszy element kompletu Hetea. Piękna koronka z delikatnymi falbankami na biodrach niesamowicie ułoży się na ciele, a unikatowe, gipiurowe zdobienie z tyłu, zachęci do przyjrzenia się mu z bliska. Gustowny kryształek nad pośladkami, o miedzianym kolorze, będzie fantastycznym uzupełnieniem całości modelu. Nie możesz się doczekać, aż w końcu w nie wskoczysz? On na pewno czeka tylko na to!

Znajoma nieznajoma

Tradycyjne, koronkowe stringi w wersji na ostro! Czyli głębia czerwieni, w tej nieco atrakcyjniejszej wersji. Coś co znasz i kochasz nawet na co dzień, a jednak wciąż zaskakuje. Niesamowicie kobiece, kuszące gipiurowe zdobienie nad pośladkami to główna ozdoba najważniejszej atrakcji wieczoru, czyli Ciebie! Czy już zżera Cię ciekawość jak się w nich poczujesz? Spoiler alert: maga seksownie! Leć planować ten wyjątkowo wieczór, na który szykujesz się od dawna!

Zaczekaj!

Pamiętaj, że super dziewczyny trzymają się razem! Kiedy już zgłębiłaś tajniki wiedzy o tym, jak rozpalić płomień namiętności, nie zapomnij wtajemniczyć przyjaciółki. Być może nie znalazła jeszcze drogi do skarbnicy wiedzy, jaką jest to miejsce!

You still want more?

You're gonna have fun with our new arrivals right here:

New arrivals

Next, you're gonna have lots of pleasure right there...