Zobacz nasz obsessyjny dzień!

Zarząd? Tak! To tutaj podejmowane są decyzje najwyższej obsessyjnej rangi.
Wspólnie? Doskonale wiedzą, jak wyznaczać trendy – nie tylko w królestwie miłości!
Osobno? Choć tak widujemy ich rzadko, musisz wiedzieć, że Tomasz to specjalista od trzymania steru – dba o to, żebyśmy zawsze zmierzali w dobrym kierunku. A Agnieszka? Jak na Królową przystało – podejmowanie decyzji to jej specjalność!

Pomysły pełne miłosnych detali właśnie tutaj nabierają życia!
Magda, Gosia, Bogusia i reszta tego wspaniałego zespołu doskonale wiedzą, że w miłości liczy się każdy detal. Dobieranie materiałów, dbanie o kuszące szczegóły i tworzenie coraz to nowych rozwiązań to ich codzienna praca.
To dzięki nim w bieliźnie Obsessive wyglądasz i czujesz się tak cudownie!

A co, gdy cały zespół Obsessive pokocha zaprojektowany model?
Do akcji wkraczają maszyny takie, jak ta! Mocne szwy, perfekcyjny ścieg i odpowiednie tempo. One wiedzą, co robią! Wszystko po to, byś w najważniejszym momencie nie musiała myśleć o niczym innym, tylko o… przyjemności!

Dopieszczanie to nasza specjalność! A gdy trzeba coś naprasować, zaprasować, wygładzić lub… pomarszczyć - te dziewczyny są niezastąpione. Bo przecież w miłości liczą się szczegóły, szczegóły szczegółów i ich detale – a my to wiemy i dlatego o nie dbamy!

Perfekcja? Jest szalenie seksowna i wiemy, że ją lubisz! Dlatego sprawdzamy wszystko, zawsze i wszędzie! Każdego dnia ponad 5 tysięcy produktów przechodzi przez ręce naszych kontrolerek – wszystko po to, by żadna wada nie zepsuła Ci humoru!

Przyznaj się, skąd znasz Obsessive? Baner, internet, ulotka?
Reklama dźwignią handlu! Dział marketingu to paczka siłaczy, którzy uniosą każdą kampanię! Już Krzysztofa, Sylwii i całego zespołu w tym głowa, żeby każdy z materiałów, który trafia w Twoje ręce był zgodny z obsessyjną ideą! A zadziorne hasełka i kolorowe grafiki? Oni mają to we krwi!

Dział handlowy? Magdalena, Kamil, Kasia i cała reszta tej uśmiechniętej gromadki sprawią, że Twoje zakupy dotrą do Ciebie migusiem! W końcu to specjaliści od jak najszybszej i najsprawniejszej realizacji zamówień! I to oni najlepiej wiedzą dokąd pojadą wszystkie paczuszki.

A gdy wiadomo już, co i gdzie pojedzie… Pora na obsessyjne króliczki, które z łatwością kicają pomiędzy regałami i sprawnie kompletują Twoją paczkę! Magazyn znają jak własną kieszeń i żadna półka przed nimi się nie ukryje! To właśnie dzięki nim trafia do Ciebie dokładnie to, co zamówiłaś!

Hmm… Dziewczyny kompletują, a Rafał? Rafał pakuje! Kto jak kto, ale on doskonale wie, że z pudełkami lepiej nie zadzierać! A gdy Ty otrzymujesz idealnie zapakowaną, solidnie zabiezpieczona przesyłkę, wiedz, że… Rafał ma z tym wiele wspólnego!

No właśnie. Otrzymałaś już przesyłkę? Poczta? Kurier? Paczkomat? Twoje zamówienie przebyło długą drogę, a bilet w tę podróż wydrukowali właśnie ci dwaj. Oto Łukasze! Alfa i Omega zawiłych dróg i powietrznych korytarzy. Podsumowując? Jako dział logistyki wiedzą co, jak i gdzie dostarczyć – choć ich metody pracy czasami ciężko logi(sty)cznie wytłumaczyć!

Zastanawiasz się pewnie, czy w obsessyjnym świecie zabawy i przyjemności jest miejsce na skrupulatność i liczenie? Wyobraź sobie, że tak! W naszym królestwie istnieje państwo cyfr, cyferek, tabel i tabelek! A kto je ujarzmia? Spójrz – oto nasza wyjątkowa księgowość!

A to? To nasza reprezentacja! Każdego dnia bielizna Obsessive sprawia przyjemność ludziom na całym świecie! I właśnie to cieszy nas najbardziej! Dlatego każdy dzień kończymy wielkim uśmiechem i satysfakcją. Bo to co robimy, robimy najlepiej jak potrafimy. Dla Ciebie!

A Ty? Ty o tym wiesz i często nam to pokazujesz! I za to baaaardzo serdecznie Ci dziękujemy! Za Twój udział w obsessyjnych konkursach i akcjach, za posty, zdjęcia, komentarze. Za to, że jesteś w 100% Obsessive! Tak trzymaj, bo bycie Obsessive jest fajne! ❤