Jeżeli jeszcze nie wiesz, czym jest czarny piątek, dziś nie tylko się tego dowiesz, ale poczujesz jego uwodzicielski smak! Przygotowaliśmy dla Ciebie coś wybornego! Cały asortyment 20% taniej?! Mamy to! Zobacz szczegóły naszego czarnego szaleństwa!

Czarny piątek to święto wszystkich miłośników zakupów! Nie inaczej jest i u nas! Ale jak zawsze, tak i teraz świętujemy w seksownej odsłonie! Black Friday i bielizna? Brzmi pysznie! I na pięknych słowach nie kończymy! Choć wiemy, że już sam fakt, że dajemy Ci 20% zniżki na cały asortyment* brzmi bajecznie, to jednak jest jeszcze coś! Od kiedy startuje Black Friday na obsessive.com? Zaczyna się w piątek i… Przygotuj się, bo szaleństwo zakupów nie będzie trwało jednego dnia, ani nawet dwóch, ale aż trzy dni! Czarny weekend na obsessive.com będzie trwał cały weekend! Black Friday zmienia się w Black Weekend! Brzmi fantastycznie? I takie jest! Bo do wyboru masz kuszące koszulki, zwiewne babydoll, zmysłowe komplety, szykowne gorsety i o rety, wiele, wiele innych.

Być może jeszcze nie wierzysz i nadal jesteś w szoku, dlatego powtarzamy:

Black Friday zmienia się w Black Weekend. Z tej okazji przez cały weekend tj. w dniach 23-25.11 włącznie wszystkie produkty* 20% taniej z kodem rabatowym BLACK20!

Nie przedłużamy! Wskakuj >>>TUTAJ<<< i niech ogarnie cię zakupowe szaleństwo!

*No, prawie cały! Promocja nie obejmuje produktów z 2 gatunku, kart podarunkowych i produktów już przecenionych

 

Jeszcze Wam mało?

Po więcej nowości od Obsessive wskakujcie tutaj:

Nowości

A później wskakujcie tam...