Inspiracje

Inspiracje

Egoistki, hedonistki, stare panny, czy po prostu szczęśliwe kobiety? Czyli, kim są singielki?

14 lutego to data, którą wszyscy bardzo dobrze znamy. Możemy ją lubić lub nie, ale trudno zapomnieć, że to Walentynki. Mało kto jednak wie, że następnego dnia też mamy święto, które dotyczy wielu z nas. 15 lutego to Dzień Singla, potocznie nazywany Antywalentynkami. Czy to oznacza, że decydując się na życie w pojedynkę, decydujemy się na życie bez miłości? Oczywiście, że nie!

Czytaj dalej

Inspiracje

Postanowienia noworoczne

Jednym z najbardziej inspirujących i motywujących do działania momentów jest Nowy Rok. Rozpoczynając kolejny etap w swoim życiu, czujemy siłę na wprowadzenie nowych pomysłów i wyzwań do swojej codzienności. Z życzeniami, aby rok 2022 był jeszcze lepszy od poprzedniego, podsuwamy Ci kilka pomysłów, które ułatwią napisanie listy postanowień noworocznych.

Czytaj dalej

Inspiracje

Idealny prezent – seksowna bielizna świąteczna!

Czy słyszysz dzwonki z oddali? Tak to świetny Mikołaj i jego świąteczna ekipa! Ale, ale… on przychodzi tylko do grzecznych! Więc… Zamiast liczyć na cuda, spraw sobie święta pełne miłości! Już dziś zobacz garść świątecznych inspiracji, którą dla Ciebie przygotowaliśmy – sprawdzone, najczęściej wybierane produkty oraz trendy w 2021.

Czytaj dalej

Aktualności Inspiracje

10 zasad idealnego PARTY

Wakacje to taki okres w roku, kiedy mamy zdecydowanie więcej czasu i energii na zabawę. Chcemy korzystać ze świeżego powietrza i sprzyjającej pogody, więc nasze imprezowanie zwykle przenosimy na zewnątrz. Pool party, garden party, grillowanie lub ognisko czy impreza na tarasie – te aktywności wybieramy najczęściej. Dni są dłuższe, a noce gorące, więc może i Ty skusisz się na zorganizowanie wakacyjnego przyjęcia u siebie w domu? Czytaj dalej

Inspiracje

Bielizna – najlepszy prezent na urodziny

W tym roku świętujemy już 15 urodziny Obsessive!

Życzymy sobie jeszcze więcej takich cudownych klientów jakich mamy. To Wy tworzycie Obsessive – #yourlovestoryisourstory. Nasza kolejna rocznica nas zainspirowała! Pomyśleliśmy, że zdradzimy Wam nasze pomysły na urodzinowe niespodzianki! Sami kochamy prezenty i pewnie Wy też.

Czytaj dalej