Aktualności

Aktualności Inspiracje

10 zasad idealnego PARTY

Wakacje to taki okres w roku, kiedy mamy zdecydowanie więcej czasu i energii na zabawę. Chcemy korzystać ze świeżego powietrza i sprzyjającej pogody, więc nasze imprezowanie zwykle przenosimy na zewnątrz. Pool party, garden party, grillowanie lub ognisko czy impreza na tarasie – te aktywności wybieramy najczęściej. Dni są dłuższe, a noce gorące, więc może i Ty skusisz się na zorganizowanie wakacyjnego przyjęcia u siebie w domu? Czytaj dalej

Aktualności

Torba foliowa – przyjaciel czy wróg?

Torba foliowa – przyjaciel czy wróg? A może stary znajomy, do którego po prostu jesteśmy przyzwyczajeni, a – jak wiemy – większość z nas nie lubi zmieniać swoich nawyków. Zanim tak zwana foliówka zaczęła być powszechnie używana, do zakupów służyły siatki, torby płócienne, kosze, plecaki, torby papierowe czy gazety, a małe zakupy kupowało się „do ręki”.

Czytaj dalej

Aktualności

Feromony, czyli co?

Od jakiegoś czasu coraz większą popularnością cieszą się feromony. Ich działanie ma nam pomóc zwiększyć swoją atrakcyjność w oczach partnera albo poprawić pozycję w grupie. Zatem co to są feromony i czy naprawdę działają?

Czytaj dalej