Czy słyszysz dzwonki z oddali? Tak to świetny Mikołaj i jego świąteczna ekipa! Ale, ale on przychodzi tylko do grzecznych! Więc... Zamiast liczyć na cuda, spraw sobie święta pełne miłości! Już dziś zobacz garść świątecznych inspiracji, którą dla Ciebie przygotowaliśmy!

Wybór idealnego prezentu na święta nie jest prosty. Każdy to z nas zna! Wybierasz, przebierasz, a na końcu okazuje się, że to nietrafiony prezent! Co zrobić? Możesz wybrać drogę na skróty i czekać na cud! Ale wiesz, jak to z cudami, raz są, raz ich nie ma. Może być różnie. Zamiast więc liczyć na siły nadprzyrodzone, skorzystaj z kilku sprawdzonych podpowiedzi. Jednym z najlepszych prezentów może być seksowna bielizna świąteczna! Jak jednak wśród takiego wyboru znaleźć najlepszy prezent na święta? Zacznij od sprawdzonego podziału na Sexy, Spicy oraz Fun!

Dla świetnej Mikołajki

To kategoria seksownej bielizny świątecznej, którą pokochają panie lubiącej klasyczny seksowny szyk z lekką nutką finezji! Sprawdzi się nie tylko od święta. Wybór jest duży! Klasyczna Mikołajka, która w mig zamienia się w szykowną, czerwoną babydoll, by finalnie stać się kuszącym kompletem. A może czerwona koronka z ozdobnymi paseczkami wokół biustu skradnie Twoje serce? Natomiast dla odważniejszych pań prawdziwa perełka! A nawet kilka i do tego kokardy, które aż prosi się, żeby rozwiązać. Wszystko w zachwycającym połączeniu koronki i czerwonego niczym wino koloru.

[gallery link="none" size="medium" ids="5784,5730,4559"]

>>> KLIK <<< 

Dla ostrej gwiazdeczki

Bielizna świąteczna damska nie może obejść się bez zadziornej odsłony idealnej dla ostrej gwiazdeczki! Gdy nie słodkości w głowie, sprawdź jedną z propozycji, które potrafią odebrać mowę! Pełne dopasowanie, śliczny wzór i specjalnie wyselekcjonowane włókna? To musi być 3SKnit! Bodystocking, dziana sukienka, a może body — dodają plus pięć do mocy! Gdy takie rozwiązanie uznasz za fraszkę — igraszkę wśród seksownej bielizny świątecznej  w obsessyjnym wydaniu znajdziesz coś mocniejszego! Gorset z ostrym akcentem? A może pikantną jak sos salsa sukienkę z ćwiekami, metalowymi kółkami i usztywnianymi zadziornie miseczkami...

[gallery size="medium" ids="5800,5796,5760"]

>>> KLIK <<< 

Dla psotnego elfika

Dla tych zaś, dla których nuda i rutyna to słowa nie występują w słowniku mamy kilka psotnych kostiumów! W końcu kto powiedział, że seksowna bielizna świąteczna ma swoje limity?! W świątecznym duchu możesz poczuć się niczym strażniczka świątecznego nastroju lub stewardessa zapewniająca odlot do krainy spełniających się świątecznych marzeń. Choć czasem święta to czas, w którym szczególnie potrzeba jest specjalistyczna opieka medyczna.

[gallery size="medium" ids="4942,4447,4449"]

>>> KLIK <<< 

Drodzy Panowie!

Bielizna świąteczna damska to nie lada wyzwanie! Dlatego mamy dla Was małą podpowiedź! Karta podarunkowa może być idealnym rozwiązaniem Waszych problemów!

Jeszcze Wam mało?

Po więcej nowości od Obsessive wskakujcie tutaj:

Nowości

A później wskakujcie tam...