Mam dla Ciebie tajemną wiedzę przekazywaną z matki na córkę od pradawnych czasów. Jeżeli jeszcze jej nie znasz musisz koniecznie nadrobić zaległości. Moc przytulasa! Wiesz co to takiego? Oto mała rzecz, która potrafi zdziałać cuda. Przytulas – jak sama nazwa wskazuje – służy do sprawiania przyjemności. Jesteś gotowa na to by dawać i brać? Zaczynamy!

#hugme

O tak! Wyciągnij rączki i na misia! Na Misia się rzuć i na misia do Misia się przytul. Ufff, jakie to proste, a jak trudno to opisać. No to jak na WF-ie:

Stań w lekkim rozkroku. Rozluźnij ciało. Wyciągnij ramiona przed siebie. Przyjmij postawę otwartą. Delikatnie zginaj dłonie do wewnątrz, zapraszającym ruchem. Możesz jednocześnie uginać rączki w stawach łokciowych, by zwiększyć ekspresję ciała. Zwiększaj intensywność i siłę nacisku. Partner robi to samo. Robicie tak do momentu poczucia przyjemnego ciepła.

#donieskonczonosci

Już nawet minuta przytulania wpływa pozytywnie na Twoje samopoczucie. Ale czy wiedziałaś, że przytulanie ma inne działanie? Zwiększa poziom oksytocyny – jest Ci dobrze, lepiej, wspaniale. Zmniejsza się ból (a nawet bul!). Badania (oczywiście amerykańskich naukowców) dowodzą, że przytulanie pozytywnie wpływa na działanie mózgu. Więc przytul się i czacha dymi. Okey, możesz nie wierzyć. Twoja wola. Zadaj sobie jedno pytanie: Czy ma to jakiekolwiek znaczenie?

#spooning

No wiesz! Na łyżeczkę! To nie tylko spanie, ale i przytulanie. Idealne przy oglądaniu TV czy słuchaniu muzyki. Możesz być pewna. Jest Ci miło, przyjemnie, główka pracuje na najwyższych obrotach, a tu jeszcze jeden miły aspekt… ciepła pupa! I nogi zawsze możesz wcisnąć między uda ukochanego (trzeba popraktykować, ale się da!) więc i stópki nie marzną. Może być lepiej?

#wzdrowymciele

Pamiętaj, że przytulanie nie działa tylko do środka. Świetnie działa również na zewnątrz. Jak? Przytulanie zwiększa zaufanie i poczucie bezpieczeństwa. Nie musisz się więc dwa razy zastanawiać jak sprawić, by Twój związek był mocniejszy. Po prostu wpadnij mu w ramiona!

#wiecejmocniejdluzej

Chyba nie muszę Ci tego tłumaczyć… W końcu przytulanie to perfekcyjne preludium do dalszych kroków przyjemności…

No więc jeżeli nie czytacie tego we dwoje, nie czekaj! Przytulaj!

Natalia

Jeszcze Wam mało?

Po więcej nowości od Obsessive wskakujcie tutaj:

Nowości

A później wskakujcie tam...