Świąteczne niespodzianki? Przygotowaliśmy ich mnóóóstwo! Nastroją Cię (a raczej Was) do wyjątkowych chwil we dwoje. Zobacz!

Nowe, gorące, zmysłowe!

Gotowa na niezwykłe wrażenia? Mamy dla Ciebie kuszącą nowość 3w1! Kostium 851, który ze stroju mikołajki zamienia się w… uroczą babydoll lub komplet! Jak to się dzieje? Na biustonoszu znajdziesz drobne perełki, do których możesz przypiąć dolną część babydoll i mikołajkowy kapturek z delikatnym puszkiem. Takie świąteczne cuda – tylko w Obsessive (a już niebawem też u Was). ?

Przyjemna rozgrzewka z feromonami? Taką atrakcję zafundują Wam… świece do masażu o zapachu naszych perfum Sexy, Spicy i Fun! Ciepły olejek, dodatek feromonów, które pobudzają zmysły i podkręcają atmosferę – ta niezwykła mieszanka pozwoli Wam odkrywać nowe doznania od wieczora aż do poranka!

 

Kusząca zachęta – obsessyjny prezent na święta!

Nowy kostium mikołajki i świeca do masażu to idealny prezent pod choinkę, którym będziecie się cieszyć we dwoje. Podpowiedz mu, co obsessyjnego chciałabyś dostać albo zrób niespodziankę! Przygotowaliśmy jeszcze więcej inspiracji…

Wskakuj do zakładki >>> Prezent na święta <<<!

Jeszcze Wam mało?

Po więcej nowości od Obsessive wskakujcie tutaj:

Nowości

A później wskakujcie tam...