Sezon na nowości? U nas właśnie się zaczyna! Pierwszy gorący numerek tego miesiąca – 854. Zobacz, jakie cuda się pod nim kryją!

Sześć nowych modeli – koszulka, peniuar, komplet, stringi, figi i pas do pończoch – trzy wyjątkowo uwodzicielskie fasony, pięć specjalnych rozwiązań i… nieskończona ilość przyjemnych doznań! Z naszych wyliczeń wynika, że kolekcja 854 skradnie wiele serc i spełni mnóstwo fantazji. Poznaj ją bliżej!

Jak została zaprojektowana bielizna z nowej kolekcji? Z miłością i dbałością o każdy szczegół! Żeby wszystko idealnie leżało i świetnie wyglądało, zastosowaliśmy trzy rozwiązania Comfort i dwa rozwiązania Fit. Jakie dokładnie? Multistretch (gwarantuje idealną elastyczność materiału), NickelFree (biżuteryjne ozdoby nie zawierają uczulającego niklu), Did2Fit (wiązanie w szlafroczku, które pozwala na indywidualne dopasowanie), kilkustopniowe zapięcie w komplecie i otwarty fason majteczek.

Lubisz efekt „wow”? Uzyskasz go dzięki pięknej koronce i… seksownym paseczkom! Znajdziesz je w każdym modelu za wyjątkiem subtelnego, zmysłowego szlafroczka. Sprawdź wyjątkowo odważny fason kompletu i fig! A jeśli masz ochotę na coś absolutnie nowego i niezwykle kuszącego – wypróbuj pas do pończoch z intrygującą kombinacją gumeczek i dodatkową parą pasków na udach!

Gdzie te wszystkie obsessyjne atrakcje? <<< TUTAJ >>>!

Jeszcze Wam mało?

Po więcej nowości od Obsessive wskakujcie tutaj:

Nowości

A później wskakujcie tam...