Gorsety

  • Amallie - Czarny gorset i stringi - kolor: Czarny
  • Contica  - Seksowny gorset i stringi - kolor: Czarny
  • Heartina - Zmysłowy gorset i figi - kolor: Czarny
  • 838-COR-1 - Czarny gorset i stringi  - kolor: Czarny

Francuski kod uwodzenia – gorsety Obsessive!

Przypomnij sobie uwodzicielskie tancerki największej burleski tego świata - Moulin Rouge. Falbanki, pióra, wysokie obcasy i… nieodłączne sznurowania, zapięcia oraz klamerki ozdabiające dopasowane gorsety. Sam seks, napięcie i zmysłowość. Mężczyźni od wieków pędzili tam, aby podziwiać niczym nieskrępowaną kobiecość w najpiękniejszym erotycznym wydaniu!

Seksowne gorsety damskie - nic nie wyeksponuje kobiecego ciała, jak ten przemyślany strój, stworzony jedynie po to, by uwodzić i prowokować! Seksowne kocice występujące na deskach Moulin Rouge doskonale o tym wiedziały, wybierając te najbardziej zjawiskowe i kuszące, które doprowadzały siedzących na widowni mężczyzn do szaleństwa. Teraz Ty także możesz po nie sięgnąć i w mgnieniu oka przeistoczyć się w uwodzicielską tygrysicę, która dokładnie wie czego chce!
Chcesz poczuć się, jak bezkompromisowa famme fatele, dla której nie istnieją ograniczenia i sztuczna pruderyjność? Zobacz seksowne koronkowe gorsety, także w wieczorowym stylu, które idealnie podkreślą Twoją wyjątkowość. Elegancki gorset z koronki to sensualne zaproszenie do magicznego wieczoru, pełnego gorących westchnień, zmysłowych rozkoszy i napięcia, które rozładować może jedynie słodkie spełnienie.

Oprócz totalnie zjawiskowego i seksownego wyglądu, który dobrze dobrany gorset ma Ci do zaoferowania, daje także inne, sprytne możliwości. Jako tajna kobieca broń odpowiada na wszystkie z Twoich potrzeb, a więc eksponuje dokładnie to, co powinien, ukrywając i nieco podnosząc inne, wymagające specjalnego podejścia sfery ciała. Nie ma przecież nic złego w wykorzystywaniu tricków, pozwalających na jeszcze lepsze samopoczucie. Kobiety sięgały po nie od niepamiętnych czasów, wiedząc, że prawdziwa sztuka miłosna zaczyna się jeszcze we własnej garderobie.

Do powalających zmysłowością wieczorowych gorsetów dodajemy w prezencie zmyślne rozwiązania, pozwalające na bawienie się swoim wyglądem! Obcisłe, wyszczuplające materiały, usztywniające fiszbiny czy specjalne dodatkowe paseczki kierujące uwagę tam, gdzie znaleźć się powinny, to tylko kilka z naszych sprytnych tricków, które pomogą Ci w osiągnięciu oszałamiającego efektu! Wybieraj, dobieraj, dziel i niepodzielnie rządź we własnej sypialni. Pamiętaj, że dobrze dobrana bielizna to jedna z najlepszych przyjaciółek szukających pięknej oprawy pań!