Ikony

Kółeczka i kwadraciki – Tylko u nas takie tricki!

Obsessive zawsze świetnie wygląda i wyśmienicie się sprawuje… Dzięki czemu to wszystko?
Skoro wiesz już, że elfy nie istnieją, a magiczne różdżki nie są aż tak magiczne, możesz myśleć, że to dzięki miłości, jaką wkładamy w naszą pracę, dzięki radości, jaką w sobie mamy i naszym szerokim uśmiechom?

No tak, masz prawie rację, ale… są wśród nas tęgie głowy, które będąc z technologią za pan brat, doskonale wiedzą, co i jak ulepszyć, by idealne stało się obsessyjnie idealne!

To właśnie dzięki tym osobom (i ich szerokim uśmiechom) w bieliźnie Obsessive zastosowano rozwiązania Comfort i Fit.

Obsessję na punkcie perfekcji absolutnie idealnej zobaczysz nie tylko tutaj, ale także przy opisach produktów, w katalogu, na pudełkach i… w tym, co nasze krasnoludki ukryły w ich środku (bo przecież elfy nie istnieją…)!

A teraz? Poznaj je!

 

Obsessive Comfort

Rozwiązania zaprojektowane specjalnie dla Ciebie i Twojego komfortu. Mówią o wykonaniu, tkaninach i filozofii projektowania.  
Byś mając na sobie Obsessive mogła czuć się swobodnie i wyglądać zjawiskowo!

 

BigBust

Duży biust, dużo radości! Modele oznaczone tą ikoną mają specjalnie zaprojektowane miseczki – idealne dla większych piersi. Podkreślaj i eksponuj atuty kobiecości!

 

 

3SKnit 

Puszczanie oczek jest fajne, ale absolutnie nikt nie lubi ich cerować. Dlatego produkty dzianinowe Obsessive charakteryzuje nie tylko wyjątkowo wyraźny wzór, ale i trwały splot oraz wyselekcjonowane włókna!

 

ComfyCut

Majteczki, w których zastosowane zostało to rozwiązanie gwarantują pełen komfort noszenia. Specjalnie zaprojektowane linie szycia nie krzyżują się w miejscach intymnych. A szew między pośladkami? Sprawia, że kobiece krągłości prezentują się świetnie!

 

Did2Fit

Tę ikonę znajdziesz przy modelach zawierających regulowane zapięcia oraz szereg bardzo praktycznych udogodnień. Haftki czy wiązania to tylko niektóre z nich. Dzięki nim indywidualne dopasowanie staje się wyjątkowo łatwe i wszystko pięknie się prezentuje.

 

Multistretch

Kobiety lubią dopasowujące się do ich kształtów materiały. Wiemy o tym! Dlatego bielizna oznaczona tą ikoną jest wyjątkowo elastyczna – rozciąga się w czterech kierunkach. Zobacz, jak podkreśla kobiece atuty!

 

 

SilkyTouch

Lekko elastyczna i delikatna niczym jedwab – taka właśnie jest satynowa tkanina modeli, którym towarzyszy ta ikona. A trwały kolor i idealny połysk? Olśnią każdego!

 

 

 

Obsessive Fit

Dzięki nim wszystko leży świetnie i... wygląda jeszcze lepiej! A Ty zawsze wiesz, jakich udogodnień użyliśmy dla Twojej wygody.

 

 

 

Lubimy dopieszczać...


 

QualityCheck

Obsessive wygląda i sprawuje się świetnie. Dlaczego? Bo wszystko sprawdzamy. Dwa razy! Wszystko po to, by dać Ci świetną jakość, a razem z nią? Wyjątkową frajdę!