Jacek Grzędzielski

Dyrektor Generalny

Wizjoner marki, człowiek z licencją na planowanie. Analizuje i bada rynki, by Obsessive zagościł nawet w najdalszych zakątkach kosmosu!

Magdalena Iskierka

Dyrektor Handlowy

Ona Was urządzi! Stanowczo i zdecydowanie realizuje nawet najtrudniejsze zadania. Źródło wiedzy i zrozumienia. Masz problem? Magda Ci pomoże.

Kamil Dudziak

Kierownik ds. Sprzedaży Krajowej

Kierownik ds. Sprzedaży i to jakiej! Chcesz, aby na półkach Twojego sklepu pojawiło się coś obsessyjnego? Zadzwoń do Kamila! On wie, jak doradzić i zaplanować zamówienie!

Katarzyna Arkuszewska

Specjalista ds. sprzedaży zagranicznej B2B

Specjalistka od ekstra obsessyjnych zadań na posterunku! Gotowa sprzedać, pomóc i doradzić. Chcesz szybko i przyjemnie załatwić coś obsessyjnego? Nie ma sprawy.

Marta Chlebowska-Trojak

Kierownik ds. e-commerce

Za każdym razem, gdy coś kupujesz w naszym obsessyjnym sklepie ona czuwa! Sprawdza, doradza i analizuje, dzięki niej wszystko śmiga, jak po maśle!

Urszula Gałosz

Specjalista ds. sprzedaży B2C

Nikt tak jak ona nie zna meandrów naszego sklepu internetowego. Dzięki niej obsessyjne paczuszki są na czas prosto w Twoim domu. W pełnej gotowości do nadania obsessyjnych przekazów specjalnych.

Justyna Zięba

Specjalista ds. Sprzedaży

Osoba pierwszego kontaktu i przepustka na kolejny level wtajemniczenia. Człowiek od zadań specjalnych. Jej motto: niemożliwe załatwiam od ręki, na cuda trzeba poczekać do jutra. Nie wiesz, nie znasz się, nie widziałeś? Ona skieruje Cię na właściwe tory.

Krzysztof Matuła

Dyrektor Marketingu

Pełen pozytywnych wibracji szef działu marketingu. Większe logo i na środek - to jego dewiza. Chcesz sprawdzić czy to śmieszne? Spróbuj wysłać zły projekt.

Łukasz Siwek

Dyrektor Działu Logistyki

Dzięki niemu wszystko jest na swoim miejscu, a każdy wie, gdzie, co i jak. Układa, przekłada i dba o to, by obsessyjny mechanizm działał jak w szwajcarskim zegarku.

Małgorzata Chmielniak

Dyrektor Działu Projektowego

Projektantka radosnych chwil dla dwojga. To ona odpowiada za kolekcje. Wymyśla, zarządza i projektuje. Dzięki niej kolekcje Obsessive zawsze są pełne radości i przyjemności.