Seksowna góra

 • Rosalyne - Czerwone body - kolor: Czerwony
  169,99 PLN
 • Jolierose - Czerwone body z otwartym krokiem - kolor: Czerwony
 • 860-COR-1 - Koronkowy gorset i stringi - kolor: Czarny
 • Rosalyne - Zmysłowy gorset i stringi - kolor: Czerwony
 • Lolitte - Seksowne, czarne body - kolor: Czarny
 • Moketta - czarne body - kolor: Czarny
  119,99 PLN
 • Lovica - seksowny gorset i stringi - kolor: Czerwony
 • Emperita - uwodzicielski, czarny gorset i stringi - kolor: Czarny

Kokieteryjny flirt w seksownej górze bielizny!

Biust to jeden z najbardziej kobiecych atrybutów, który spędza sen z oczu zakochanym mężczyznom. Są one dla nich tak ważne, że od pokoleń opiewają je w pisanych pod wpływem fascynacji wierszach i poematach. Sama już chyba rozumiesz, jak ważny jest dla nich ten aspekt? Podsycaj ich zainteresowanie, uwodząc pięknym dekoltem, dla którego stracą głowę! Ta miłosna gra może być dla Ciebie tak samo intrygująca i zabawna…

W naszym sklepie znajdziesz olbrzymi wybór seksownych staników, którymi zdobędziesz męskie serca i niepodzielnie zapanujesz w ich fantazjach! A na naprawdę specjalne okazje, kiedy chcesz pokazać się z niegrzecznej i ostrej strony, wybierz body z paseczkami, przy których klasyczna nagość to delikatna zabawa dla grzecznych dziewczynek! Pokaż pazur i patrz na rumieniec, który oblewa twarz Twojego wybranka. To nawet więcej niż śmiał wyobrażać sobie w najskrytszych fantazjach na Twój temat.

Pochyl się nad tym niesamowitym atrybutem, w który obdarowała Cię natura. Poświęć swoim piersiom odrobinę uwagi i zadbaj o to, aby miały naprawdę  godną oprawę! Koniec z rozciągniętymi, kiepskiej jakości stanikami. Jesteś warta naprawdę luksusowych fasonów i muskających miękkością skórę materiałów. Pamiętaj, że dobrze dobrana seksowna góra działa cuda! Już sama świadomość posiadania seksownego elementu bielizny na sobie podnosi Twoją pewność siebie, przekładając ją na bardziej świadome ruchy, zmianę sposobu chodzenia i większy luz w relacjach z płcią przeciwną. Największe na świecie kokietki, rozpalające męską wyobraźnię, takie jak Marlin Monroe czy Sophia Loren przyznawały, że erotyczna bielizna to ich najlepsza kompanka i nie wyobrażały sobie ani jednego dnia bez seksownego kompletu na sobie!

W Obsessive doskonale wiemy, że sekretem dobrze dobranej bielizny jest nie tylko jej niepowtarzalny krój. Ważne jest odpowiednie dopasowanie zarówno fasonu, jak i danego modelu. Warto mieć w swojej garderobie kilka różnych staników, nie zamykając się na żadną z opcji, która może przydać się w najmniej oczekiwanym momencie. Nie każda góra pasuje do każdej sukienki. Zaopatrz się w te nieco bardziej wycięte, z regulowanymi i odpinanymi ramiączkami. Sama wiesz, kiedy wystający niesfornie paseczek podziała na zmysły, a kiedy po prostu popsuje wizje Twojej eleganckiej kreacji.

Postaw na idealne dopasowanie. Zmierz się dokładnie i sprawdź nasze ikony, które opisują rozwiązania przez nas zastosowane. Jeśli szukasz stabilnego usztywnienia dla pełnego biustu, wybieraj spośród tych, które usztywniliśmy fiszbinami i wykonaliśmy z elastycznych materiałów. Właścicielkom mniejszych krągłości polecamy modele unoszące biust i wizualnie je powiększające. U nas każda z pań znajdzie seksowną górę!

Interesują Cię modne braletki? Jesteśmy w nich mistrzami! Zobacz tutaj: Braletki