Strój pokojówki

 • Servgirl - Przebranie seksownej pokojówki - kolor: Czarny
 • Maid - Kokieteryjny kostium pokojówki - kolor: Niebieski
 • Maidme - strój pokojówki - kolor: Czarny
  159,99 PLN

  Rozmiary :

 • Housemaid - przebranie gorącej pokojówki - kolor: Czarny
 • Maid - strój pokojówki: - kolor: Czarny Produkt chwilowo
  niedostępny
  114,99 PLN

  Rozmiary :

Stroje erotyczne dla spragnionych zabawy – co powiesz na przebranie niegrzecznej pokojówki?

Masz ochotę na podkręcenie atmosfery w sypialni na własnych zasadach? Odkryj kostiumy erotyczne Obsessive. Seksowne ubrania i seksi bielizna zapewnią Ci najlepszą okazję do wcielenia się chociaż na chwilę w inną, nową rolę! Przebranie pokojówki zagwarantuje Ci wiele inspiracji do przyjemnych zabaw. Na jaki scenariusz masz ochotę najbardziej? Pamiętaj, że to Ty jesteś gwiazdą własnego przedstawienia, więc tylko Ty decydujesz, gdzie i kiedy zostawić trochę niegrzecznego bałaganu...

Na co zwrócić uwagę, wybierając stroje erotyczne?

Kostiumy erotyczne, takie jak na przykład seksi bielizna pokojówki, powinny być wykonane z delikatnych tkanin wysokiej jakości. Sprawdź, czy odpowiadają Ci wszystkie detale przebrania – w tym metalowe elementy i dekoracyjne wiązania. Decyduj się wyłącznie na te kostiumy erotyczne, których estetyka i sposób wykonania idealnie wpisują się w Twój gust. Pamiętaj też, że sięgając po kostiumy erotyczne Obsessive, wybierasz wysoką jakość materiałów i wykończeń.

Stroje erotyczne – motyw pokojówki. Czy seksowny strój pokojówki będzie pasować właśnie Tobie?

Jeżeli zastanawiasz się, czy kostiumy erotyczne, takie jak na przykład stroje pokojówek, są właśnie dla Ciebie, to mamy na to jedną, zdecydowaną odpowiedź: kostiumy erotyczne Obsessive są absolutnie dla każdego, kto ma ochotę na odrobinę dobrej zabawy! Niczym się nie przejmuj: po prostu spróbuj i zobacz, czy jesteś z tym OK. Jesteśmy jednak przekonani, że spodoba Ci się ta odmieniona i trochę niegrzeczna wersja siebie!

Sprawdź pozostałe najciekawsze stroje erotyczne Obsessive!