Image

#MOCKOBIECOŚCI

OBSESSIVE W NOWEJ ODSŁONIE

Obsessive to więcej niż marka bielizny, to ukłon w kierunku kobiecości. Eleganckim, seksownym czy kuszącym wzornictwem inspirujemy, wspieramy, a także zachęcamy do zmian! Pragniemy rozkochać kobiety w ich własnych ciałach, tak by nie bały się wybierać dla siebie odważnej bielizny i aby czuły się wyjątkowo każdego dnia.

Rozwijamy się, by dotrzymać kroku kobietom, które są świadome własnej zmysłowości i coraz odważniej mówią o swoich potrzebach.

Zmiana oprawy wizualnej strony internetowej i sposobu komunikacji, łagodniejszy wizerunek w mediach, stonowany sposób prezentacji produktów – to wszystko dla Was, drogie Panie!

#TYLKOWOBSESSIVE

SPECJALNA KOLEKCJA

Tej wiosny w sklepie Obsessive pojawiła się jeszcze jedna zmiana! To kolekcja produktów dostępnych wyłącznie w naszym sklepie. Specjalnie dla naszych klientek wyselekcjonowaliśmy produkty, które można kupić tylko u nas. Należą do nich m.in. niepowtarzalny gorset konturowy Cameliana, zachwycająca koszulka Amor Blanco oraz Tropicanes – bikini w soczystych letnich barwach. Ta kolekcja będzie powiększać się o kolejne propozycje – nie przegapcie nowości!

Nasza bielizna projektowana jest przede wszystkim z myślą o podkreśleniu piękna kobiecego ciała. Obojętnie gdzie mieszkasz, kim jesteś, ile masz lat i jaki nosisz rozmiar – pamiętaj, że możesz czuć się wspaniale, seksownie i atrakcyjnie. Wybierz Obsessive i ciesz się swoją kobiecością!

Image