Chcesz sprzedawać Obsessive?

Super!
Aby poznać szczegóły, odwiedź naszą hurtownię online. Kliknij:

HURTOWNIA ONLINE


i załóż konto! To najprostszy sposób na rozpoczęcie współpracy.
Gdy Twoje konto zostanie aktywowane przez nasz Dział Handlowy, staniesz się częścią Obsessyjnego świata.
Nie czekaj więc – wszyscy pytają o Obsessive, ale… pudełeczka pełne przyjemności same nie zawędrują na Twoje półki!

Masz pytania? Zadzwoń, napisz!

Kamil Dudziak

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY KRAJOWEJ B2B

tel: +48 888 666 777 w. 22
kom: +48 502 691 314
e-mail: kdudziak@obsessive.com

Katarzyna Arkuszewska

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY ZAGRANICZNEJ B2B

tel: 888 666 777 w. 28
e-mail: karkuszewska@obsessive.com

Kierownicy Regionalni

Joanna Korzeniowska

Woj. śląskie, małopolskie, podkarpackie

tel. 509 666 595
e-mail: jkorzeniowska@obsessive.com

Konrad Janiszewski

woj. Mazowieckie, Łódzkie, świętokrzyskie

tel. 797 502 347
e-mail: kjaniszewski@obsessive.pl

Grzegorz Gadalski

Woj. wielkopolskie, dolnośląskie, opolskie, lubuskie

tel. 797 502 348
e-mail: ggadalski@obsessive.pl

Olaf Tomanek

Woj. pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

tel. 797 502 346
e-mail: otomanek@obsessive.pl