Zaglądnij do obsessyjnego kalendarza adwentowego i sprawdź, ile wrażeń czeka Cię w tym miesiącu. Na każdy dzień mamy dla Ciebie coś fajnego, coś świątecznego! Ekstra zabawa? Wyjątkowa okazja? Wyzwania i prezenty? Będzie się działo…

Grudzień to dla nas wyjątkowy miesiąc. Nie tylko dlatego, że dostajemy cudowne wiadomości i cudowne prezenty od naszych wspaniałych fanów (DZIĘKUJEMY! ❤). Jeszcze więcej się śmiejemy, soczysty zapach mandarynek wypełnia wszystkie pomieszczenia w naszym centrum dowodzenia, a świąteczną playlistę odtwarzamy na okrągło. Obsessyjne elfy stają na uszach, żeby wszystkie przedświąteczne paczuchy jak najszybciej ruszyły w drogę i sprawiły Wam masę radości.

Jest też coś, co sprawia nam w grudniu szczególną frajdę…

Zaraz się dowiesz, dlaczego Twój grudzień z Obsessive będzie totalnie wyjątkowy i wystrzałowy! Obsessyjnie rozkoszne święta tuż, tuż, a odliczanie do nich będzie równie rozkoszne. Przygotowaliśmy dla Ciebie kalendarz adwentowy, który zafunduje Ci codzienną dawkę FUNtastycznego, świątecznego humoru!

Rozpoczęliśmy od MEGA prezentów o wartości aż do 150 zł, które masz do wyboru w swoim koszyku robiąc zakupy o odpowiedniej wartości. Pudełko prezentowe, czapka mikołajki, gra dla par, seksowne komplety bielizny – co wybierzesz? Szykuj się też na odjazdowy konkurs dla par i… zobacz, na co jeszcze!

Jeszcze Wam mało?

Po więcej nowości od Obsessive wskakujcie tutaj:

Nowości

A później wskakujcie tam...