Kiedy pierwsze seksbomby kina (wtedy jeszcze niemego) kusiły swoich ekranowych partnerów, zdejmując z dłoni długą koronkową rękawiczkę i ukazując kawałek nagiego ciała, oburzeni widzowie wychodzili na znak protestu z kinowych sal. W tamtych czasach bielizny na ekranie nie wypadało pokazywać, tak samo jak nagości.

Bielizna na pierwszy plan

Od tamtej pory zmieniły się czasy, obyczaje, ale fascynacja świata filmu kobietami jest wciąż tak samo silna.  Od zmysłowych gorsetów, które Carrie Bradshaw nosiła w Seksie w wielkim mieście, przez tiulowe spódnice, po modelujące majtki Bridget Jones – bielizna coraz częściej odgrywa w filmach pierwszoplanową rolę. Jest kobiecym atrybutem, tajną bronią albo po prostu nieodłączną częścią naszego stylu życia. Przykładem jest choćby słynny plażowy look Pameli Anderson w Słonecznym patrolu czy obcisłe czarne kostiumy Aniołków Charliego, które sprawiały, że Cameron Diaz, Lucy Liu i Drew Barrymore były nie tylko piekielnie niebezpieczne, ale też szalenie zmysłowe.

Kalendarz ze zdjęciami modelek

W 2022 roku, w każdym kolejnym miesiącu prezentować będziemy Wam w tym wpisie słynne kobiece role filmowe widziane oczami Obsessive. Niech ten rok będzie dla Was inspiracją do zabawy i przygody. Jesteście gotowi poznać niesamowite filmowe stylizacje z bielizną Obsessive w roli głównej? Zaczynamy!

Styczeń

Są filmy, które bez bielizny nie byłyby takimi hitami. W styczniu prezentujemy Was naszą wizję wielkiego kinowego przeboju. Przed Państwem: Pięćdziesiąt twarzy Greya!

Na zdjęciu: Czarny gorset, stringi i pończochy Ailay. 

Film ten nie wzbudzałby takich emocji, gdyby nie cały asortyment erotycznych gadżetów, które miał w swojej tajemniczej komnacie główny bohater – Christian Grey. Te wszystkie gorsety, maski, packi i kajdanki sprawiały, że Anastasia Steele przeżywała jeszcze większą rozkosz. Wiele kobiet odważyło się pójść w jej ślady i w sypialni pozwoliło sobie na eksperymentowanie, do czego również i my Was zachęcamy.

Luty 2022

Chcecie wiedzieć jaką postać filmową zaprezentujemy Wam w kolejnych miesiącach? Zapraszamy do śledzenia naszych social mediów oraz strony intenetowej sklepu Obsessive.

Jeszcze Wam mało?

Po więcej nowości od Obsessive wskakujcie tutaj:

Nowości

A później wskakujcie tam...