Dodatki erotyczne

Seksowny top

Seksowny top

A761

54,99 zł
NEW
Pikantna, czarna uprząż

Pikantna, czarna uprząż

A762

119,99 zł
NEW
Odważny pas do pończoch

Odważny pas do pończoch

A767

149,99 zł
NEW
Złota uprząż

Złota uprząż

A765

84,99 zł
Seksowna, biała uprząż

Seksowna, biała uprząż

A759

79,99 zł
NEW
Biała, seksowna podwiązka

Biała, seksowna podwiązka

A760

29,99 zł

Gorące dodatki i seksowna bielizna – sklep online Obsessive. Co warto wybrać?

Jeśli masz już na oku swoją nową, seksowną bieliznę, to czas dobrać do niej intrygujące dodatki, które jeszcze bardziej podkręcą atmosferę w sypialni. Czasem to detale robią największe wrażenie, dlatego zanim złożysz zamówienie na seksowne gorsety, gorące braletki lub erotyczne body, przejrzyj jeszcze zakładkę z niegrzecznymi akcesoriami! Sprawdź zwłaszcza erotyczną biżuterię, elektryzujące nasutniki lub kuszące kajdanki!

Seksowne dodatki – idealne prezenty na rocznicę w związku lub niegrzeczne prezenty na wieczór panieński

Gorące akcesoria do sypialni to często lepszy prezent na rocznicę w związku lub prezent na wieczór panieński niż komplet seksownej bielizny. Do dobrania seksi bielizny potrzebna jest chociaż przybliżona znajomość rozmiaru i gustu obdarowywanej osoby, podczas gdy seksowne dodatki są bardziej neutralne. Ryzyko nietrafionego podarunku zdecydowanie spada w przypadku erotycznych gadżetów!

Czy erotyczne dodatki Obsessive są wytrzymałe?

Wszystkie seksowne dodatki Obsessive zostały wykonane z materiałów wysokiej jakości i z dużą dbałością o szczegóły. Dzięki temu zabawa z ich użyciem będzie komfortowa, a same gadżety będą mogły służyć do wspólnych igraszek przez długi czas!

Sprawdź też sesowne kosmetyki Obsessive. Zobacz, jaką moc mają perfumy z feromonami damskimi zamknięte w estetycznym flakonie!

Adult confirmation foreground

Strona, na którą przechodzisz zawiera treści przeznaczone dla osób pełnoletnich.