Maski i opaski

 • Roseberry - maska zdobiona koronką - kolor: Różowy
 • A701 - Maska z gipiury - kolor: Czarny
  19,99 PLN

  Rozmiary :

 • Opaska na oczy - tajemnicza opaska na oczy - kolor: Czarny
 • A700 - Uwodzicielska maska - kolor: Czarny
  19,99 PLN

  Rozmiary :

 • A710 - Czarna maska - kolor: Czarny
  19,99 PLN

  Rozmiary :

 • 822-SEA-3 - Figlarny komplet: maska i figi - kolor: Czerwony
 • Satinia - intrygująca maska - kolor: Czarny
  29,99 PLN

  Rozmiary :

Erotyczne maski i opaski na oczy to Twój bilet wstępu do krainy rozkoszy!

Czy wiesz, że faceci uwielbiają odważne kobiety? Czasem wystarczy dosłownie jedno słowo, jeden gest, aby dać wybrankowi sygnał do działania. Co powiesz na to, żeby do miłosnej gry zaprosić go w uwodzicielskiej masce lub opasce na oczach? Delikatna gipiura niech będzie zwiastunem zbliżającego się do Waszej sypialni tsunami! Rzucając ukochanemu pikantne, pełne kokieteryjności spojrzenie, w szybkim tempie podgrzejesz atmosferę w Waszej sypialni! To jak? Jesteś gotowa na flirtowanie? 

Delikatna opaska wykonana z połyskującego materiału czy nieco bardziej odważna, koronkowa maska? Którą wersję siebie wybierzesz? Tak, masz rację! Nie musisz się ograniczać! Warto w swojej garderobie mieć kilka takich cudeniek na różne okazje! W zależności od aktualnego humoru zamienisz się albo we władczą dominę, albo w zupełnie oddaną ukochanemu nimfę. Jeśli do kompletu wybierzesz zmysłową koszulkę, uwodzicielski zestaw bielizny lub podkreślający walory gorset, to możesz mieć pewność, że wybranek Twojego serca totalnie oszaleje!

Delikatne materiały, z których wykonane są nasze erotyczne maski i opaski zapewniają komfort użytkowania, a figlarne fasony dają gwarancję miłosnych uniesień. Zapewnią Wam odrobinę niepewności oraz dreszczyk emocji… Razem wejdziecie do świata erotyki, który do tej pory pojawiał się tylko w Waszych fantazjach.

W końcu nic tak nie zbliża partnerów, jak bliskość i dotyk! Gdy oczy pozostają zamknięte, reszta zmysłów się wyostrza. Dajcie więc ponieść się fali miłości i odkryjcie razem to, co do tej pory pozostawało zakryte. Erotyczne opaski i maski na oczy od Obsessive z pewnością Wam w tym pomogą!