Olejki do masażu

  • Olejek feromonowy do masażu Fun - Olejek z feromonami 100 ml - kolor: Pozostałe

    Rozmiary :

  • Olejek feromonowy do masażu Spicy - Olejek z feromonami 100 ml - kolor: Różowy

    Rozmiary :

  • Olejek feromonowy do masażu Sexy - Olejek z feromonami 100 ml - kolor: Czerwony

    Rozmiary :

Relaksacyjne olejki do masażu Obsessive

Nic tak nie zbliża partnerów, jak bliskość i dotyk! Masaż to doskonała okazja do poznania każdego zakamarka ciała ukochanego i sprawdzenia tych najbardziej czułych miejsc… Z erotycznymi olejkami do masażu od Obsessive podgrzejesz atmosferę w sypialni do czerwoności! Połączenie dotyku z feromonami rozbudzi skrywane dotąd zmysły i sprawi, że wzajemne pożądanie sięgnie zenitu! Eskalacja Waszych wspólnych chwil będzie większa niż wybuch wulkanu!

W naszej ofercie znajdziesz trzy relaksacyjne olejki do masażu. Pierwszy z nich, o figlarnej nazwie Spicy, posiada kuszącą, orientalno-kwiatową nutę. Elegancka buteleczka i wygodny aplikator są gwarancją satysfakcji z użytkowania. Drugi z erotycznych olejków do masażu, Fun, polecamy szczególnie tym osobom, które lubią kwiatowo-owocowe zapachy. Trzeci z olejków, Sexy charakteryzuje się przyciągającą, orientalno-drzewną nutą zapachową. Każdy z nich może pochwalić się także delikatną konsystencją, która szybko wnika w skórę i pozostawia ją niesamowicie miłą w dotyku. Twój partner nie będzie się mógł od Ciebie oderwać! 

To jeszcze nie wszystko! Chcesz jeszcze mocniej podziałać na zmysły Twojego ukochanego? Wraz z relaksacyjnymi olejkami do masażu możesz zakupić perfumy z tej samej linii zapachowej! One także są w zbogacone feromonami! Po nocy pełnej uniesień Twój mężczyzna będzie czuć woń Twojego ciała jeszcze bardzo długo… A wiesz, co to oznacza? Co najmniej powtórkę z wydarzeń minionej nocy!

Erotyczne olejki do masażu Obsessive to gwarancja niezapomnianych chwil tylko we dwoje! Zatroszczą się o Twoją skórę i zmysły, zniewolą ukochanego i odkryją w Was zupełnie nowe pokłady namiętności! Moc zawarta w niezwykle eleganckiej buteleczce urozmaici Wasze życie erotyczne i rozbudzi wszystkie zmysły, a w szczególności dotyku i węchu! Oddaj się więc miłosnym chwilom we dwoje z erotycznymi olejkami do masażu z feromonami i dodaj Waszym relacjom pikanterii!