Półbiustonosze

  • Lovica - seksowny półbiustonosz - kolor: Czerwony
  • Miamor - kuszący półbiustonosz - kolor: Czarny

Bielizna, która rozpala zmysły i perfekcyjnie podkreśla kobiece kształty!

Sprawdź, jak bardzo pikantnym i sugestywnym produktem są półbiustnosze i pozwól sobie na odkrycie naprawdę niegrzecznych scenariuszy w Waszej sypialni! Cała ich konstrukcja opiera się zwykle na fantazyjnym „stelażu” podtrzymującym i pomagającym pięknie wyeksponować biust. Jest to tak naprawdę dolny pas, zapinany pod biustem znany dobrze z klasycznych modeli staników. W większości modeli półbiustnoszy pas ten wykonany jest z pięknie tkanych koronek lub uwodzących, połyskliwych materiałów. Wewnątrz ma zwykle wszyte fiszbiny, w celu jeszcze bardziej efektownej ekspozycji biustu. Do tak klasycznej wersji projektanci Obsessive dodają intrygujące detale, które mają za zadanie całkowite przykucie i zatrzymanie uwagi. Do dolnego pasa, przyszywane są delikatne, przezroczyste prawie materiały, klamerki, paseczki i sprzączki. Cechą wspólną wszystkich modeli półbiustonoszy od Obsessive jest jeden element - odkrywanie zwykle zakrytego!

Choć półbiustnosze kojarzą się bardzo sugestywnie i erotycznie, zdobyły już rzeszę oddanych fanek, które uwielbiają je także w codziennych, a nawet wyjściowych stylizacjach. Panie noszące je na co dzień, chwalą je za wygodę użytkowania, a także za delikatne i przewiewne materiały, które pozwalają skórze na swobodne oddychanie. W stylizacjach wieczornych półbiustnosze sprawdzają się idealnie pod mocno wycięte kreacje.

Przy wyborze bielizny erotycznej, a do takiej niewątpliwe należy zaliczyć półbiustnosze, nie ma miejsca na skrępowanie czy obawy. Decydując się na radosną zabawę we dwoje, należy odpuścić przejmowanie się konwenansami i tym, co wypada. Intymność dwojga ludzi to teren przeznaczony jedynie dla nich - nikt nie powinien mieć wpływu na to, w jaki sposób chcą okazać sobie uczucia. Nie ma nic złego w ostrzejszych zabawach we dwoje. Wręcz przeciwnie! Może okazać się, że zbliżą Was do siebie jeszcze bardziej, otwierając granice, do których do tej pory baliście się nawet podejść.

W wyborze półbiustonoszy kieruj się głównie komfortem i dopasowaniem do Twojego charakteru. Nie ma przecież mowy o miłosnych porywach w uciskającej i źle dobranej bieliźnie! Na szczęście poza odpowiednim wyborem rozmiaru półbiustonosza o nic więcej nie musisz się martwić! Obsessive dołoży wszelkich starań, aby wybrany produkt leżał na Twoim ciele idealnie, a zamówiona przesyłka dotarła na czas!