Pozostałe dodatki

  • A712 - Seksowne kajdanki - kolor:
  • Roseberry - kajdanki zdobione koronką - kolor: Różowy
  • Tassel - frywolne, czarne nasutniki - kolor: Czarny
  • Pudełko prezentowe białe - Idealne opakowanie na prezent - kolor: Biały
  • Pudełko prezentowe czerwone - Idealne opakowanie na prezent - kolor: Czerwony

Obsessyjna bielizna i pozostałe dodatki – sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Nic tak nie działa na facetów, jak zapowiedź naprawdę gorących chwil we dwoje. Jak dać mu sygnał, że planujesz na ten wieczór coś naprawdę pikantnego i wyjątkowego? Możliwości jest wiele, ale przedstawimy Ci pewien scenariusz…

Jeśli masz możliwość, to zaproś swojego ukochanego na wspólny lunch lub popołudniowy obiad. W końcu, jak głosi stare przysłowie, przez żołądek najszybciej trafisz do serca… Na tym jednak plany się nie kończą! Z naszymi pikantnymi akcesoriami odkryjesz o wiele więcej! 

Podczas spotkania, niby zupełnie przypadkiem, uchyl rąbek tajemnicy, którą przed nim skrywasz. Mały gadżet, niezbyt dokładnie schowany w torebce i mimochodem odkryty przez jego wzrok, z całą pewnością zaintryguje Twojego wybranka… Tak, myślimy o kajdankach!

Seksowne kajdanki, wykończone delikatnymi piórkami lub koronką z pewnością zaskoczą Twojego ukochanego! Szepnij mu tylko na ucho, że to jeszcze nie wszystko, na co może liczyć tego wieczoru! Możesz mieć pewność, że dalsza konsumpcja nastąpi bardzo szybko… Mowa tu oczywiście o Waszej kolacji… Co będzie w domu? To już Wasza prywatna sprawa! Polecamy jednak jeszcze jeden element, który nada pikanterii Waszej relacji.

Poza zmysłowym kompletem bielizny, podkreślającym kształty gorsetem lub uroczą koszulką, możesz także zdecydować się na inne dodatki – nasutniki! Obsessyjne, samoprzylepne nakładki na biust, wykonane z satynowej, pięknie połyskującej tkaniny to pozostały dodatek, który sprawi, że ten wieczór na długo zapadnie Wam w pamięci! Niech miłosnym igraszkom nie będzie końca!