Rękawiczki

NEW
Seksowny top

Seksowny top

A761

54,99 zł
Seksowne mitenki

Seksowne mitenki

Darkie

29,99 zł
seksowne rękawiczki

seksowne rękawiczki

Miamor

49,99 zł
intrygujące mitenki

intrygujące mitenki

Luiza

34,99 zł

Długie rękawiczki – niezbędny element każdej kobiety!

Doskonale wiesz, że działasz na ukochanego jak magnes! Wystarczy, że pojawisz się w pobliżu, rzucisz mu sugestywne spojrzenie, delikatnie muśniesz jego ciało, a już jest gotowy na wspólne chwile… Rękawiczki koronkowe, które znajdziesz w sklepie Obsessive, to gwarancja miłosnych uniesień, które podgrzeją do czerwoności atmosferę w Waszej sypialni!

Seksowna ubrania - zmysłowe rękawiczki

Wyobraź sobie minę Twojego partnera, gdy zaczniesz delikatnie pieścić jego ciało ubrana w seksowną bieliznę i rękawiczki… Niezwykle przyjemny materiał, z którego wykonane są nasze długie rękawiczki, jest gwarancją niesamowitych doznań! Dzięki nim Twój dotyk zaskakuje, staje się nieco nieprzewidywalny… Takie zabawy we dwoje to idealna okazja nie tylko do odkrycia fantazji partnera, ale także do pogłębienia relacji. W końcu to, co dzieje się za drzwiami Waszej sypialni, to Wasza słodka tajemnica. Prawda?

Rękawiczki długie, z koronki czy mitenki?

Daj więc ponieść się miłosnej rozkoszy i dopasuj długie rękawiczki do stroju wieczorowego i Waszych planów… Który model wybierzesz? Mitenki, rękawiczki z koronki czy długie, wykonane z połyskującej tkaniny i zmysłowej gipiury? Z całą pewnością każdy Twój wybór będzie strzałem w dziesiątkę! W końcu to Ty najlepiej wiesz, jakiego dodatku potrzebujesz do zmysłowego zestawu bielizny i zaplanowanego na wieczór scenariusza. Eleganckie, sięgające do łokci rękawiczki z pewnością zaskoczą Twojego partnera! Wykonanie z elastycznego materiału sprawia, że dopasowują się one idealnie do kształtu ręki, a tym samym zapewniają pełen komfort użytkowania!

Odważ się na więcej

Świat bielizny Obsessive pełen jest niespodzianek. Odkrywaj razem z nami nowe horyzonty i sięgaj po więcej! Czas najwyższy na przełamanie utartych schematów i wypróbowanie tego, co od dawna było Twoim marzeniem. A może także fantazją Twojego partnera? Warto zaryzykować i się przekonać. Co o tym myślisz? Długie rękawiczki z koronki i siateczki niech staną się synonimem niezapomnianych doznań i chwil tylko we dwoje!

Chcesz wprowadź więcej pikanterii do sypialni? Poznaj seksowną bieliznę Obsessive i odważ się na więcej!