Zestawy

  • Zestaw 854 - Seksowny zestaw z paskami - kolor: Czarny
  • Zestaw 861 - Satynowy zestaw bielizny - kolor: Różowy
  • Zestaw 856 - Koronkowy zestaw bielizny - kolor: Czarny

Damskie zestawy bielizny – puść wodze fantazji i wybierz idealny dla Ciebie fason!

W naszym sklepie znajdziesz setki zestawów bielizny dopasowanych do każdej sytuacji. Możesz wybierać w kategoriach codziennych, w których projekty utrzymujemy w nieco bardziej stonowanym stylu, dbając o to, aby wyglądały korzystnie pod codziennymi ubraniami. Nie aplikujemy zatem dużej ilości ozdób biżuteryjnych czy finezyjnych kokard - wiemy, że pod przylegającą do ciała bluzką niekoniecznie muszą prezentować się tak ładnie, jak na żywo. Oczywiście doskonale wiemy, że każda kobieta to mistrzyni zmiany wizerunku! W naszej ofercie znajdziecie więc także zestawy nieco bardziej odważnej bielizny. Jaki fason wolisz, nieco bardziej zabudowany, z finezyjnej koronki czy bardziej pikantny?

Każdy z naszych zestawów bielizny damskiej jest jedynym w swoim rodzaju, seksownym dziełem sztuki! Wiemy przecież, że już sama myśl posiadania na sobie eleganckiej i nieco niepokornej bielizny zamienia Cię ze spokojnej dziewczyny w prawdziwą gwiazdę! Pewność siebie, lekki chód i figlarny błysk w Twoim oku to właśnie to, co lubimy najbardziej!

A może szukasz jednak czegoś bardziej wieczorowego, powalającego zmysłowością? Jeśli tak, to także jesteś w dobry miejscu! Zapraszamy Cię do naszego ekscytującego świata niegrzecznych dziewczynek! W Obsessive projektujemy naprawdę pikantnie i mamy do tego talent! Wyzywające zestawy bielizny to dla nas chleb powszedni, a sztukę uwodzenia dopracowaliśmy do perfekcji. Tiul, koronka, siateczki, haftki i wiązania – wszystko to w służbie Waszych zmysłów! Wiemy, że lubisz zmieniać się w miłosnej grze niczym kameleon, dlatego projektujemy zestawy damskiej bielizny w różnych stylach, szukając coraz to nowych inspiracji i rozwiązań.

Do swojej pracy zawsze podchodzimy z pasją. Fascynuje nas kobiece ciało i jego tajemnice, fascynują nas kobiety! Ich piękno, łagodność, finezja, nieprzewidywalność i dziki pazur, który od czasu do czasu pokazują. Fascynują nas ich błyskawiczne przemiany: z grzecznych aniołków w niepokorne kocice! Rację mają poeci i wieszczowie, przypisując im cechy narowistych burz, gniewnych wulkanów i dzikich nawałnic. Temperament kobiety jest legendą, która nigdy do końca nie zostanie poznania. To właśnie on inspiruje nas do wymyślania nowych projektów, które pomogą podkreślić naturalne i dzikie piękno kobiety. Oczywiście mamy także nadzieję, że przyczynią się one do podgrzania atmosfery w Waszych związkach… Chyba wiecie, co mamy na myśli!