Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pośrednictwem drogi elektronicznej (e-maila), w tym w szczególności informacji o produktach i usługach w formie „Newslettera Obsessive”.

Za pośrednictwem Newslettera, będę informowany o ofertach, trendach, promocjach, wyprzedażach, kuponach rabatowych oraz niedokończonych zakupach w sklepie internetowym. Mogę również zostać poproszony o wyrażenie opinii za pomocą ankiet.

Zgoda jest dobrowolna. Jestem świadomy, że w dowolnym momencie mogę cofnąć zgodę, a także zrezygnować z subskrypcji, klikając w link zawarty w każdej wiadomości otrzymanej w ramach Newslettera lub wysyłając wiadomość e-mail na adres: [email protected]

Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.

Administratorem danych osobowych jest AMOCARAT Sp. z o.o. z siedzibą w Czańcu (43-354) przy ul. Królewskiej 1, wpisana do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS: 0000754374, NIP 9372717816, REGON: 381622700. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie zgody w celu wysyłki Newslettera na zasadach określonych w Polityce Prywatności.